fbpx
  1. Home
  2. »
  3. Porady ekspertów
  4. »
  5. Porady ekspertów
  6. »
  7. Karta Naszej Rodziny...

Karta Naszej Rodziny czyli jak dbać o zdrowie całej rodziny?

Spis treści

Karta Naszej Rodziny w Centrum Stomatologii i Ortodoncji Pro Ortodont to świetna okazja do uzyskania dodatkowych zniżek na usługi u ulubionych lekarzy. Teraz cała rodzina może wybrać się na przegląd zdrowia zębów (i nie tylko) do zespołu specjalistów, który znajduje się w jednym miejscu.

Karta Naszej Rodziny jak dbać o zdrowie całej rodziny?

Karta Naszej Rodziny jest programem lojalnościowym, który został przygotowany dla klientów Centrum Stomatologii i Ortodoncji Pro Ortodont. Uczestnicy programu uprawnieni są do korzystania z określonych zniżek lub też innych korzyści, które przewiduje się w ramach działania programu. Do przystąpienia do programu Karta Naszej Rodziny wystarczą dwie osoby. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.

Jakie są korzyści uczestnictwa w programie Karta Naszej Rodziny?

Uczestnicy programu Karta Naszej Rodziny mogą liczyć na konkurencyjne ceny usług, które zawarte są w ramach programu. W programie przewiduje się zniżki na wybrane usługi, a także elektroniczne bony lojalnościowe i promocyjne, które uczestnicy otrzymują drogą mailową. Warto jednak pamiętać, że na wykorzystanie zniżki z oferty mailowej jest jedynie 6 miesięcy. Dlatego warto zaplanować swoją wizytę już dzisiaj!

Otrzymywanie informacji o specjalnych ofertach Centrum Stomatologii i Ortodoncji Pro Ortodont jest możliwe kilkoma drogami: przez sms, telefonicznie, mailowo lub pocztą. Z aktualnymi promocjami w ramach programu można się również zapoznać w siedzibie Centrum Stomatologii i Ortodoncji Pro Ortodont.

Specjalny cennik dla uczestników programu Karta Naszej Rodziny

Dla uczestników programu Karta Naszej Rodziny Centrum Stomatologii i Ortodoncji Pro Ortodont przewiduje nie tylko moc korzyści i rabatów okazjonalnych, ale również stałe zniżki. Wszyscy, którzy zapisali się do programu lojalnościowego i podpisali formularz zgłoszeniowy, uprawnieni są do korzystania z cennika Karty Naszej Rodziny.

Dodatkowe korzyści dla uczestników programu

* bezpłatne wizyty dla najmniejszych dzieci
* bezpłatne przeglądy,
* bezpłatne wizyty adaptacyjne,
* specjalne promocje i bonifikaty.

Jak przystąpić do programu Karta Naszej Rodziny?

Aby przystąpić do programu Karta Naszej Rodziny uczestnik, musi mieć ukończone 18 lat lub też otrzymać zgodę na przystąpienie do programu (w przypadku niepełnoletności) przez opiekunów prawnych. Do każdego konta w programie Karta Naszej Rodziny mogą zostać przynajmniej co najmniej 2 osoby. Nie może być ich jednak więcej niż 10. Do korzystania z korzyści oferowanych przez program nie jest wymagane okazywanie plastikowej karty.

Przystąpienie do programu jest możliwe po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Formularz można wypełnić drogą internetową lub też przy wizycie w Centrum Stomatologii i Ortodoncji Pro Ortodont. Po wysłaniu formularza drogą internetową uczestnik musi udać się do kliniki w ciągu 1 miesiąca, aby podpisać formularz.

Zadzwoń: +48 22 414 68 89 lub +48 79 187 68 88