1. Home
  2. »
  3. Zespół ekspertów

Archives: Zespół ekspertów

dr Arleta Nawrolska Kierownik medyczny kliniki, właściciel

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. W latach 1999-2003 – pracownik Zakładu Ortodoncji AM w Łodzi. Uczestniczy w licznych kursach specjalistycznych, kongresach i sympozjach krajowych i zagranicznych z zakresu stomatologii, ortodoncji, ochrony zdrowia oraz prawa medycznego.

dr Wioletta Binkowska-Figura

Lekarz stomatolog. Specjalista stomatologii ogólnej, implantolog. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Stomatolog z dużym doświadczeniem. Swoje umiejętności z protetyki, implantoprotetyki oraz stomatologii estetycznej doskonali na wielu kursach, kongresach i sympozjach naukowych w kraju i za granicą (Nowy York, Chicago, Boston).

dr Agata DytkowskaSpecjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

W 2008 roku ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Od tej pory nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc m.in. w kongresach lub specjalistycznych szkoleniach.

dr Tomasz Falkowski

Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Studiował na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Dyplom, tytuł lekarza medycyny oraz prawo wykonywania zawodu uzyskał w 1980 roku. W latach 1981- 1990 był pracownikiem naukowo-dydaktycznym Akademii Medycznej w Warszawie.

dr Kinga Godzic

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od początku swojej kariery zawodowej skupia swoje działania na poprawie estetyki uśmiechu i twarzy swoich pacjentów przy jednoczesnym zachowaniu prawidłowej funkcji narządu żucia. Korzysta z nowoczesnych rozwiązań i aktualnej wiedzy medycznej poszerzanej na kursach i kongresach.

dr Anna Jankowska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie studiów była członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz Samorządu Studentów Wydziału Lekarsko- Dentystycznego. Trzykrotna laureatka Stypendium Rektora WUM dla najlepszych studentów. W klinice zajmuje się przede wszystkim stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą.

dr.hab.n.med Jan Bartosz Kowalski

Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie i członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Studiował na Wydziale Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, ukończył studia w 1996 roku. Cztery lata później zdał egzamin specjalizacyjny I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej.

dr Jakub Ligęza

Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie w 2017 roku uzyskał tytuł zawodowy lekarza dentysty. Ukończył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie ortodoncji w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie, zwieńczone uzyskaniem tytułu specjalisty ortodoncji, po złożeniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

dr Aleksandra Malczewska

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pierwsze doświadczenie zdobyła na stażu podyplomowym w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami, a stomatologię traktuje nie tylko jako swoją pracę, ale także pasję. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach.

dr Karolina Toborowska

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się przede wszystkim stomatologią odtwórczą i estetyczną, ale wykonuje również zabiegi z zakresu pierwotnego leczenia kanałowego pod mikroskopem oraz chirurgii zębów niezatrzymanych.

Ela Łagoda

Koordynatorka asystentek i higienistek w naszej klinice oraz profesjonalna rejestratorka medyczna, asysta Pani Doktor Arlety Nawrolskiej. Wyjątkowe podejście do Pacjentów oraz talent organizacyjny Eli sprawia, że klinika jest lepszym miejscem dla zespołu oraz Pacjentów, którzy nas odwiedzają. Jej długoletnie doświadczenie Eli sprawia, że jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie.

Patrycja Gospodarek

W klinice zajmuje się asystowaniem naszym ekspertom w niemalże każdej dziedzinie: od stomatologii dziecięcej, endodoncję, chirurgię aż po implantologię. Uwielbia kontakt z ludźmi, a jej żywiołowość oraz pozytywny sposób bycia sprawia, że Pacjenci z przyjemnością siadają na fotelu i wychodzą z gabinetu z jeszcze większym, zdrowym uśmiechem.

Patrycja Lewosz

W naszej klinice wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki jamy ustnej. Doskonali swoje umiejętności pod okiem dr.hab.n.med Jana Kowalskiego, będącego członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Dzięki ścisłej współpracy z docentem Kowalskim nasza ekspertka nieustannie pogłębia swoją wiedzę na temat periodontologii, profilaktyki i higieny jamy ustnej. Tym sposobem nasi Pacjenci zyskują nie tylko czyste, lśniące zęby, ale również cenne informacje, jak dbać o zdrowy uśmiech.
Zadzwoń: +48 79 187 68 88