Stomatologia Zachowawcza

Stomatologia to dziedzina odpowiedzialna za to, by uśmiech był piękny i zdrowy. W dzisiejszych czasach jest to podstawa dobrego samopoczucia – zapewni Cię o tym każdy dentysta. Nasze centrum stomatologiczne Pro Ortodont to miejsce, gdzie można znaleźć stomatologów, ortodontów, protetyków i innych lekarzy zajmujących się uzębieniem. Każdy dentysta jest wysoce wykwalifikowanym specjalistą, a nasi asystenci są doświadczonymi pracownikami. Bolesne wizyty to teraz przeszłość – obecnie stomatolog ma do dyspozycji wysokiej jakości sprzęt i najnowsze materiały, które umożliwiają uczynienie zabiegu bezbolesnym oraz skutecznym. Dentysta powinien wzbudzać zaufanie. Nasi lekarze właśnie tym się wyróżniają. Korzystają z najnowszych technologii, są pewni swojego działania, a także traktują każdego pacjenta w indywidualny sposób.

Stomatolog – zaufany specjalista

Każdy dentysta dba o piękny i zdrowy uśmiech swojego pacjenta. Obecnie zdrowe są częstym wydokiem.. Łatwo jednak zapomnieć o regularnych, profilaktycznych wizytach u stomatologa. Nasze centrum stomatologiczne zapewnia sprawne planowanie wizyt, istnieje także możliwość przypomnienia umówionej daty. Dbamy o to, aby każdy pacjent mógł regularnie kontrolować zdrowie swoich zębów. Stomatolodzy podkreślają, że regularna kontrola uzębienia jest kluczem do tego, aby nie pozwolić na rozprzestrzenienie się jakiejkolwiek, nawet z pozoru niegroźnej infekcji. Każdy dentysta przestrzega także, aby nie iść do gabinetu stomatologicznego dopiero w momencie odczuwania bólu zębów. Wówczas może być już za późno na leczenie objawowe i być może trzeba będzie przeprowadzić leczenie kanałowe lub zdecydować się na jeszcze poważniejsze kroki.

Twój dentysta – gwarancja profesjonalizmu

Nasze centrum stomatologiczne zajmuje się profilaktyką próchnicy i leczeniem już powstałych ubytków próchnicznych. Do wypełnień ubytków stosujemy materiały światłoutwardzalne najwyższej jakości, najnowszej generacji renomowanych firm szwajcarskich (Vivadent) i amerykańskich (3M). Są to wysokiej jakości materiały, po utwardzeniu ultrafioletowym światłem od razu umożliwiające jedzenie i picie, w przeciwieństwie do starych materiałów, po zastosowaniu których trzeba było czekać parę godzin. Najnowsze technologie pozwalają dentystom nie tylko na przeprowadzenie bezbolesnych i komfortowych zabiegów, ale także na używanie materiałów gwarantujących  długotrwałe zdrowie zębów. Dentysta powinien przedstawić możliwości zaplombowania zęba i dostosować materiał plomby do decyzji pacjenta. Każdy stomatolog ma na uwadze to, aby wszystkie ubytki były wypełnione pełnowartościowymi plombami, ponieważ tylko takie mają możliwość ochronić zęby przed bakteryjnymi zakażeniami.

Centrum stomatologiczne Pro Ortodont – tutaj jest Twój stomatolog

W trakcie zabiegu staramy się o to, aby każdy stomatolog z naszej kadry współpracował ze swoim pacjentem i słuchał jego potrzeb. To bardzo ważne, aby nowoczesna technologia pomagała w satysfakcjonującym leczeniu pacjentów. Możesz być pewien, że w centrum stomatologicznym Pro Ortodont o Twoje zęby zadbamy z wyjątkowym, indywidualnym podejściem. Nasz stomatolog dobierze odpowiedni odcień wypełnienia z szerokiej palety kolorów, co umożliwia zbliżenie do naturalnego koloru zęba.

Więcej informacii na temat zabiegów stomatologicznych znajdziesz w naszym PORADNIKU

Copyright 2020 by Pro Ortodont, ul. Filtrowa 59/2, 02-056 Warszawa

NIP: 8361328938, REGON: 750803965