Protetyka

Protetyka to dział zajmujący się uzupełnianiem brakujących zębów, przywracaniem prawidłowej funkcji żucia i mowy, przywracaniem estetyki naturalnego uśmiechu i rysów twarzy. W naszym centrum stomatologicznym Pro Ortodont zajmujemy się wszystkimi rodzajami leczenia zębów. W zespole są stomatologowie, ortodonci, a także świetni protetycy. Ostatni ze specjalistów zajmują się uzupełnianiem braków i usterek w uśmiechu. Dla wielu dorosłych stanowią poważny problem  – nie tylko estetyczny, ale także funkcjonalny. To dlatego protetyka nie jest już tylko skierowana do osób starszych, ale do każdego, komu przeszkadza ubytek w zębach. Należy zwracać uwagę na różnego rodzaju rozkruszenia i odszczepienia elementów zębów, jako że mogą być one groźne dla zdrowia. Poważne odszczepienie należy jak najszybciej skonsultować ze stomatologiem i protetykiem, który specjalnie indywidualne potrzeby pacjenta.

Protetyka – ulga dla zębów

Widoczne braki zębowe są bardzo krępujące, prowadzą do zmiany położenia pozostałych zębów, a w konsekwencji do zaburzenia funkcji żucia, bólu w stawie skroniowo-żuchwowym, bólu głowy. To objawy, które mogą później doprowadzić do poważniejszych komplikacji. Dlatego nie należy zwlekać z wizytą u dobrego protetyka. W naszym centrum stomatologicznym zwracamy uwagę na to, aby terminy wizyt były możliwie jak najszybciej dostępne dla każdego pacjenta. Nasze gabinety położone są w centrum Warszawy, dzięki czemu nie ma problemu z dojazdem lub parkowaniem. Zapraszamy do zapoznania się także z szerokim wachlarzem możliwości obniżenia cen, a także czasowych promocji na usługi. Dbamy o to, aby protetyka była dostępna dla każdego pacjenta, a ceny zabiegów były adekwatne do tego, jaki wkład został włożony w efekt końcowy. Nasza kadra składa się z doświadczonych lekarzy i znakomicie wyszkolonych asystentów, dzięki czemu wizyty przebiegają bezboleśnie i punktualnie.

Pro Ortodont: protetyka dla każdego

Nasze centrum stomatologiczne ma bardzo szerokie możliwości uzupełnień protetycznych, które charakteryzują się wysokim poziomem estetyki, trwałością oraz doskonałymi walorami użytkowymi:

  • licówki,
  • korony protetyczne z różnych materiałów, m.in. metalowo-ceramiczne, pełnoceramiczne,
  • wkłady koronowo-korzeniowe,
  • protezy szkieletowe,
  • szyno-protezy,
  • protezy całkowite,
  • korony i mosty oparte na implantach.

Są to zabiegi wykonywane w nowoczesny sposób za pomocą najnowszych technologii, zarówno w zakresie sprzętów, jak i materiałów. Staramy się, aby protetyka każdego zęba odbywała się w miarę możliwości jak najbardziej nieinwazyjnie i bezboleśnie. Każdy lekarz najpierw przeprowadza wywiad i przedstawia pacjentowi opcje protezy lub wypełnienia, a dopiero później podejmowane są działania. Staramy się, aby każdy zabieg protetyka był indywidualnie wykonywany pod kątem  pacjenta. Jako że żaden ząb nie jest taki sam, tak i każdy ubytek trzeba leczyć indywidualnie. Staramy się dostosowywać nasze możliwości do potrzeb i oczekiwań naszych pacjentów. Pro Ortodont to miejsce, w którym znaleźć możesz znakomicie wyposażone gabinety, zespół wykształconych lekarzy, a także gwarancję satysfakcjonującego leczenia. Protetyka to nauka rozwijająca się bardzo dynamicznie. Można już obecnie zapomnieć o bolesnych koronkach czy niedorobionych wypełnieniach. Nasze centrum stomatologiczne to miejsce nowoczesne i dbające o to, aby pacjenci mogli korzystać z najnowszych technologii. Dzięki temu protetyka nawet najbardziej bolesnych i trudnych miejsc nie stanowi dla nas problemu, a każdemu pacjentowi przynosi ulgę. Wizyta u nas to komfortowo spędzony czas, podczas którego dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie procedury przebiegały punktualnie, bezproblemowo i bezboleśnie. Zapraszamy do zapoznania się z godzinami przyjęć w naszym centrum. W przypadku nagłych zgłoszeń, warto w momencie kontaktu od razu zaznaczyć, że potrzebują Państwo pomocy protetyka.

Więcej informacii na temat zabiegów stomatologicznych znajdziesz w naszym poradniku: Poradnik