STOMATOLOGIA XXI WIEKU

W gabinecie stomatologicznym Pro Ortodont możesz liczyć na opiekę dentysty, który kompleksowo zadba o stan uzębienia. Nie trzeba zgłaszać się do nas wyłącznie z bólem, ponieważ prowadzimy pełną profilaktykę obejmującą wizyty kontrolne, fluoryzacje, czy wiele innych czynności mających na celu zachowanie jamy ustnej w dobrym stanie. Pro Ortodont to nie tylko usługi stomatologiczne, ale także dentystyczne, protetyczne czy ortodontyczne. W jednym gabinecie można wykonać wszystkie zabiegi, dzięki czemu Pacjenci mogą zapobiec przemieszczaniu się po Warszawie w poszukiwaniu specjalistycznych ośrodków. Bezbolesny dentysta używa sprzętu najnowszej generacji, który gwarantuje komfortowe leczenie bez bólu.

Nasze gabinety są bogato wyposażone – dbamy o to aby zabiegi wykonywane były najnowszym sprzętem. Nowej generacji urządzenia gwarantują wykonywanie bezbolesnych zabiegów stomatologicznych, takich jak borowanie, lakowanie, piaskowanie. Dla ochrony uzębienia polecamy również systematyczną fluoryzację oraz wizyty kontrolne, podczas których możemy zdiagnozować ewentualną próchnicę lub ją wykluczyć. Stomatolodzy z Pro Ortodont mają odpowiednie podejście do Pacjenta, dokładnie opisują etapy leczenia, dzięki czemu każdy może mieć wgląd w pracę stomatologa oraz jej efekty.

Pacjenci umawiani są na określone godziny, a my pilnujemy, aby nie było opóźnień. Pro Ortodont oferuje komfortowe i przyjazne warunki – wygodne fotele, przytulną atmosferę, kącik dla dzieci w gabinecie oraz profesjonalne podejście specjalistów.

Więcej informacji na temat stomatologii oraz usług, jakie klinika wykonuje w tym zakresie można znaleźć tutaj

Copyright 2020 by Pro Ortodont, ul. Filtrowa 59/2, 02-056 Warszawa

NIP: 8361328938, REGON: 750803965