Aparat ortodontyczny

Piękny uśmiech to marzenie każde osoby, która zmaga się z wadami zgryzu. Niestety nie wszyscy mogą pochwalić się prostymi i estetycznie wyglądającymi zębami. Jednak współczesna ortodoncja pozwala na korektę nawet bardzo zaawansowanych nieprawidłowości. Nowoczesne metody terapii mogą być stosowane niezależnie od wieku pacjenta czy stopnia zmian. Leczenie za pomocą aparatu ortodontycznego jest najskuteczniejszym sposobem radzenia sobie z wadami zgryzu. Jednocześnie pozwala na uzyskanie znacznej poprawy nawet w przypadku dużych zniekształceń.

W klinice Pro Ortodont w Warszawie proponujemy skuteczne metody korygowania nieprawidłowego ustawienia zębów, w atrakcyjnej cenie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i dobieramy najlepsze sposoby leczenia. Dzięki aparatom ortodontycznym wykonanym z najwyższej jakości materiałów, jesteśmy w stanie, w krótkim czasie, osiągnąć zadowalające efekty leczenia. W naszej klinice w Warszawie, w zależności od stopnia wady zgryzu czy osobistych preferencji pacjenta, proponujemy aparaty ortodontyczne ruchome oraz aparaty stałe, zarówno jedno-, jak i dwuszczękowe. Dzięki systematycznym kontrolom, przeprowadzanym przez naszych specjalistów, pacjenci mogą w krótkim czasie zobaczyć pierwsze efekty leczenia. Już po kilku miesiącach stosowania naszych metod ortodontycznych, można cieszyć się pięknym uśmiechem.

Stosowanie aparatu ortodontycznego wpływa nie tylko na estetyczną poprawę uzębienia, ale także służy utrzymaniu zdrowia zębów, przyzębia oraz stawu skroniowo-żuchwowego. Odpowiedni układ uzębienia sprawia, że jest ono mniej narażone na występowanie próchnicy czy nadmierne gromadzenie się płytki nazębnej.

Klinika Pro Ortodont, mieści się przy ulicy Filtrowej, w ścisłym centrum Warszawy. Dzięki dogodnej lokalizacji i bliskości dworca PKP, nasi pacjenci mogą dotrzeć na wizytę kontrolną czy założenie aparatu ortodontycznego także spoza miasta. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą na piękny i zadbany uśmiech!