ORTODONCJA DLA KAŻDEGO

Zdrowe i proste uzębienie to marzenie niemal każdego z nas. Czy jest osiągalne? W obrębie jamy ustnej można wykonać wiele zabiegów, które pozwolą utrzymać uzębienie w dobrej kondycji. Centrum ortodontyczne Pro Ortodont zrzesza grupę specjalistów – wykwalifikowanych i doświadczonych ortodontów z odpowiednim podejściem do Pacjenta. W naszym gabinecie stomatologicznym wykonasz kompleksowe działania w obrębie jamy ustnej. Nie tylko wyleczysz zęby, ale również naprostujesz je lub wykonasz drobną korektę protetyczną.

Pro Ortodont to warszawskie centrum ortodontyczne, które cieszy się dobrą opinią. Każde uzębienie jest inne, dlatego nie można mieć jednakowego podejścia do Pacjenta. Nasi specjaliści traktują każdego indywidualnie, dzięki czemu nawiązują odpowiedni kontakt, ale przede wszystkim wiedzą, jakie zabiegi muszą zostać wykonane, zarówno przed założeniem aparatu ortodontycznego , jak i w trakcie leczenia lub po nim. Gwarantujemy, że efekt wyprostowanych zębów będzie stały. To przecież inwestycja na całe życie.

Nierzadko okazuje się, że aparat ortodontyczny nie jest wyłącznie kwestią estetyczną, ale również zdrowotną. Dzieje się tak w przypadku szparowatości lub ściśnięcia. Dlatego warto chociaż raz w życiu udać się do ortodonty, aby przekonać się, czy uzębienie znajduje się w dobrym stanie, czy powinniśmy jednak zadbać o jego kondycję. Z usług ortodonty powinny skorzystać przede wszystkim dzieci, ponieważ zmiany naniesione we wczesnym etapie życia utrzymują się znacznie dłużej, a sam proces prostowania może trwać krócej.

Więcej informacji na temat ortodoncji oraz najczęściej zadawane pytania dotyczące korekcji uzębienia można znaleźć tutaj

Copyright 2020 by Pro Ortodont, ul. Filtrowa 59/2, 02-056 Warszawa

NIP: 8361328938, REGON: 750803965