O klinice

Pro Ortodont to nowoczesne, kameralne Centrum Stomatologiczne położone w dogodnej lokalizacji, w pobliżu centrum Warszawy, na bliskiej Ochocie. Założycielem kliniki jest lek. stom. Arleta Nawrolska. Pro Ortodont specjalizuje się w kompleksowym i w pełni bezbolesnym leczeniu, możliwym dzięki innowacyjnym urządzeniom i materiałom. Leczymy całe rodziny i specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej – jako jedna z niewielu klinik oferujemy zabieg bezbarwnego lapisowania dla najmłodszych.

Moja klinika kieruje swoją ofertę  do osób poszukujących profesjonalnej i kompleksowej usługi, najnowszych technologii oraz wysoko wykwalifikowanej kadry. Dla zapewnienia jakości świadczonych w naszej klinice usług medycznych starannie dobieramy lekarzy specjalistów oraz personel średni, który uczestniczy w licznych szkoleniach w celu oferowania coraz lepszych metod leczenia.

Atutem kliniki jest szeroki zakres usług wykonywanych przez specjalistów w swojej dziedzinie. Do każdego pacjenta i jego problemów podchodzimy indywidualnie, starając się by każdy czuł się pod naszą opieką bezpiecznie, by wiedział, że jego potrzeby i oczekiwania są dla nas ważne.

„Ortodoncja wymaga ode mnie  nieustającego dokształcania się, wyobraźni, cierpliwości oraz doświadczenia  a w zamian daje wielką satysfakcję i radość. To dla mnie bardzo cenne, gdy po zakończeniu leczenia widzę szczęście na twarzy pacjenta . Ortodoncja jest moją pasją.”

Zapraszam.                              
Arleta Nawrolska

Copyright 2020 by Pro Ortodont, ul. Filtrowa 59/2, 02-056 Warszawa

NIP: 8361328938, REGON: 750803965