Bezbolesne leczenie zębów

Niezależnie od wieku, wiele osób zmaga się z brakiem komfortu i znacznym obniżeniem samopoczucia w trakcie lub przed zbliżającą się wizytą u stomatologa. Wizyta u dentysty nie zawsze musi wiązać się z bólem i dyskomfortem. Pro Ortodont oferuje usługi bezbolesnego dentysty, który zmienia wyobrażenia Pacjentów o stomatologii. Nowej generacji sprzęt jest na tyle czuły i precyzyjny, że zapewnia jak najmniejsze dolegliwości podczas procesu leczenia. Zespół lekarzy i asystentów to profesjonaliści zaangażowani w swoją pracę. Wszystkie zabiegi wykonują uważnie i precyzyjnie, aby przypadkowo nie uszkodzić nerwów, języka lub innych zębów. Stworzyliśmy miejsce bezpieczne, gdzie bezbolesne zabiegi stomatologiczne są na porządku dziennym.

Wyrywanie i leczenie zęba w naszym warszawskim gabinecie przebiega z zachowaniem niezbędnych zasad i norm, dotyczących tak precyzyjnej pracy wykonywanej w jamie ustnej Pacjentów. Nie tylko stomatolog dziecięcy musi bowiem przykładać wagę do tego, żeby leczenie zębów mogło być bezbolesne, czyli nie zrażało najmłodszych do wizyt u dentysty.

 
Podejmujemy następujące środki ostrożności:

 

Czy możliwe jest bezbolesne wyrywanie zęba, operacje chirurgiczne czy inne świadczenia, które kojarzą się Pacjentom z dyskomfortem? W tym celu przeprowadzamy je przy użyciu znieczulenia WAND. Możemy go udzielić również na specjalne życzenie Pacjenta. Nie wahaj się poprosić!

 

Nowoczesny gabinet dentystyczny powstał z myślą o tych, którzy nie wyobrażali sobie dotąd bezbolesnych zabiegów stomatologicznych: leczenia, wyrywania, uzupełniania, endodoncji.

Copyright 2020 by Pro Ortodont, ul. Filtrowa 59/2, 02-056 Warszawa

NIP: 8361328938, REGON: 750803965