O klinice

PRO ORTODONT to nowoczesne Centrum Stomatologiczne położone w dogodnej lokalizacji w pobliżu centrum Warszawy. Twórcą kliniki jest lek. stom. Arleta Nawrolska.

Moja klinika kieruje swoją ofertę  do osób poszukujących profesjonalnej i kompleksowej usługi, najnowszych technologii oraz wysoko wykwalifikowanej kadry. Dla zapewnienia jakości świadczonych w naszej klinice usług medycznych starannie dobieramy lekarzy specjalistów oraz personel średni, który uczestniczy w licznych szkoleniach w celu oferowania coraz lepszych metod leczenia.
Atutem kliniki jest szeroki zakres usług wykonywanych przez specjalistów w swojej dziedzinie. Do każdego pacjenta i jego problemów podchodzimy indywidualnie, starając się by każdy czuł się pod naszą opieką bezpiecznie, by wiedział, że jego potrzeby i oczekiwania są dla nas ważne.

Kilka słów ode mnie:
„Ortodoncja wymaga ode mnie  nieustającego dokształcania się, wyobraźni, cierpliwości oraz doświadczenia  a w zamian daje wielką satysfakcję i radość. To dla mnie bardzo cenne, gdy po zakończeniu leczenia widzę szczęście na twarzy pacjenta . Ortodoncja jest moją pasją.”

Zapraszam.                                   

Arleta Nawrolska

Doktorzy

dr Maria Czajka

Zobacz

dr Nicolaas Hahn

Zobacz

dr Dominik Odalski

Zobacz

dr Edyta Jaworska

Zobacz

dr Wioletta Stachera

Zobacz

dr Wioletta Binkowska-Figura

Zobacz

dr Arleta Nawrolska

Zobacz

Asystenci

Katarzyna Nowacka

Zobacz

Małgorzata Pleśniak

Zobacz

Recepcja

Ela Łagoda

Zobacz