O klinice

PRO ORTODONT to nowoczesne Centrum Stomatologiczne położone w dogodnej lokalizacji w pobliżu centrum Warszawy. Twórcą kliniki jest lek. stom. Arleta Nawrolska.

Moja klinika kieruje swoją ofertę  do osób poszukujących profesjonalnej i kompleksowej usługi, najnowszych technologii oraz wysoko wykwalifikowanej kadry. Dla zapewnienia jakości świadczonych w naszej klinice usług medycznych starannie dobieramy lekarzy specjalistów oraz personel średni, który uczestniczy w licznych szkoleniach w celu oferowania coraz lepszych metod leczenia.
Atutem kliniki jest szeroki zakres usług wykonywanych przez specjalistów w swojej dziedzinie. Do każdego pacjenta i jego problemów podchodzimy indywidualnie, starając się by każdy czuł się pod naszą opieką bezpiecznie, by wiedział, że jego potrzeby i oczekiwania są dla nas ważne.

Kilka słów ode mnie:
„Ortodoncja wymaga ode mnie  nieustającego dokształcania się, wyobraźni, cierpliwości oraz doświadczenia  a w zamian daje wielką satysfakcję i radość. To dla mnie bardzo cenne, gdy po zakończeniu leczenia widzę szczęście na twarzy pacjenta . Ortodoncja jest moją pasją.”

Zapraszam.                                   

Arleta Nawrolska

Doktorzy

Arleta Nawrolska

Zobacz

Wioletta Binkowska-Figura

Zobacz

Wioletta Stachera

Zobacz

Edyta Jaworska

Zobacz

Irmina Kita

Zobacz

dr Nicolaas Hahn

Zobacz

Maria Czajka

Zobacz

Asystenci

Joanna Roszczuk

Zobacz

Katarzyna Nowacka

Zobacz

Alicja Raczkowska Golanko

Zobacz